English Deutsch Facebook

Jarní výsadba Vánočních jedliček

Zveme všechny živé vánoční stromky, které se rozhodly strávit vánoční svátky u dobrých lidí, aby se spolu se svými hostiteli dostavily ke slavnostnímu zasazení.

 

KDY?

V sobotu 27. března 2010 v 10:00 hodin.

 

KDE?

Sraz všech stromků i jejich hostitelů je na zastávce Lesní školka za Soběšicemi, směrem na Útěchov (autobus č.57 z Merhautovy odjíždí v 9:33 , autobus č. 43 z Králova pole - nádraží odjíždí v 9:36). Od zastávky na místo výsadby Vás pak povedou šipky.

 

CO můžete očekávat?

Na lokalitě bude připraveno místo pro zasazení Vaší jedličky a pro hostitele drobné občerstvení. Slavnostní výsadba se koná na stanovišti v lesích Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny MZLU v Brně, který se na projektu také podílí.

Kdo nemáte vlastní jedličku z předvánočního prodeje – můžete si zakoupit jedličku k vysazení na místě samém – několik jich zbylo.

 

 

Akce je podpořena grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.

 

 

PRO ZÁJEMCE Z TIŠNOVSKA:

Společná výsadba "Vánočních jedliček" s Ekoporadnou Tišnovsko proběhne v sobotu 10. dubna 2010. Sraz účastníků v 9 hodin před Ekoporadnou Tišnovsko (nám. 28. října 28, Tišnov). Výsadba bude doplněna o vycházku s odborným výkladem o jarní přírodě v podání pana doc. Ing. Jan Laciny, CSc.
Více na
http://ekoporadna.tisnovsko.eu/.